LA BELLA LOUNGE

Poznaj Nas

Anna Faluta-Kowalska

Anna Faluta-Kowalska to główny kosmetolog w La Bella Lounge, z 22 letnią praktyką zajmuję się terapiami łączonymi. Praca z ludźmi oraz niesienie im pomocy w wielu problemach skórnych to dla Ani sama przyjemność i satysfakcja. To właśnie klientki napędzają naszą kosmetolog do tej pozytywnej energii, która jest jej znakiem rozpoznawczym.

W naszym salonie każdy zabieg jest „szyty na miarę” co oznacza, że Ania traktuje klientów indywidualnie, łączy wiele terapii by w jak najlepszy sposób osiągnąć zamierzony efekt końcowy. Dzięki Ani klientki przechodzą zmianę nie tylko fizyczną, ale i psychiczną stąd też pomysł na spotkania klientek po godzinach pracy na warsztatach tematycznych stworzonych dla kobiet.

Kosmetologia obejmuje wiele zagadnień, ponieważ jest nauką z pogranicza medycyny, farmacji, fizjoterapii i kosmetyki, dlatego też nasza Ania od lat uczestniczy w wielu szkoleniach , warsztatach, kongresach kosmetologicznych, by stale poszerzać swoje umiejętności.

Poproszona o kilka zdań o sobie usłyszałam od Ani: lubię się śmiać, lubię ludzi, szczególnie jak dostaje wiadomości od klientek o uzyskanych efektach pozabiegowych to mi daje „kopa” do działania, lubię tu być i dzielić się wiedzą i doświadczeniem z moimi klientkami. Bardzo cenię sobie profesjonalizm, dlatego swoje klientki staram się traktować holistycznie. Wszystkie zabiegi kosmetyczne wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz specjalistycznych kosmetyków.Nie zwlekaj, umów się na zabieg już dziś!


UMÓW SIĘ NA ZABIEG